Batman web tasarım firması

Batman web tasarım firması – İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı


Batman web tasarım firması mı arıyorsunuz? Batman ilinde İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri web tasarım firması olarak hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal ve lisanslı tasarımlardır. Web sitelerimizi her şey dahil bir paketle yaparız. Web sitesi yaptırmak istediğinizde, kurumsal mail adresi, alan adı, hosting paketi, teknik destek hizmetiyle birlikte veriyoruz. En şık, en güzel, en kullanışlı web tasarımları sizin için yapıyoruz. Batman ilimizde web tasarım firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen 0532 683 13 43 nolu hattımızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Batman web tasarım firması

Batman web tasarım firması

Batman web tasarım firması olarak uzun yıllardır İnnova Web Tasarım Ajansı Batman’da web tasarımı yapıyoruz. Batman ilimizin en profesyonel web tasarım firmasıyız. Bu güne kadar yüzlerce firmaya web tasarım çalışması yaptık. Profesyonel web tasarım çalışmalarımız sayesinde iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz. İşinizi profesyonel olarak ziyaretçilerinize gösteriyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi imajınıza yakışır bir şekilde gösteriyor, daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Günümüzün olmazsa olmazlarındandır web tasarımları. Web tasarımı yaptırmayan firmalar internet ortamında yoktur. Yerelde firmanız ne kadar büyük olursa olsun, ne kadar profesyonel olursa olsun, web siteniz yoksa imajınız tamamlanmamış demektir.

Daha profesyonel bir imaj ile daha kaliteli bir bakış açısıyla ticaret yaptığınızda daha fazla kazanç elde ettiğinizi göreceksiniz. Kurumsal web site paketimiz ile size ve ekibinize mail adresi veriyoruz. Türkçe yönetim panelli web sitenizi yapıyoruz. Dilediğiniz zaman yeni içerik ekleyebiliyorsunuz. Yeni yazı ve yeni sayfa oluşturabiliyorsunuz. Web sitelerimiz ile işletmenizin geleceği daha parlak hale geliyor. Ekibiniz kurumsal mail adresleriyle çalışabiliyor. Daha vizyoner bir imaj çiziyorsunuz.

Web sitelerimizi HTML kod alt yapısı ile, CSS, PHP kullanarak hazırlıyoruz. Her firmaya özel web sitesi yapıyoruz. Her firmanın kendi ürün resimlerini grafik tasarım yaparak kullanıyoruz. Web sitenizi profesyonel grafik tasarımı ile tamamlıyoruz. Web sitenize ana sayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, ürünlerimiz, talep formu, iletişim, galeri, iş başvurusu gibi sayfalar ekliyoruz. Yönetim panelli olması sayesinde siz ve ekibiniz kolayca kullanabiliyorsunuz. Sitelerimizin mobil versiyonunda hemen ara, whatsapptan yaz butonu bulunuyor. Müşterileriniz yolda bile olsa sizi kolayca arayabiliyor ve size mesaj gönderebiliyor. İhtiyaca özel tasarımlar yazarak profesyonel web sitesi yapıyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimiz sayesinde sürpriz ücret ödemeden web sitesi sahibi oluyorsunuz. Aşağıda paket detaylarımızı inceleyebilirsiniz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız


Source link

Leave a Comment